Parantez Elektronik

Parantez Elektronik ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. Hakkında

Kurumsal

Parantez Elektronik ve Bilişim Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe, kendi tescilli markası olan CADEX marka güvenlik ürünlerini, oluşturduğu bayi ağı ile tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Parantez Elektronik, kurulduğu günden beri satış, pazarlama, çalışmalarının yanı sıra, teknik servis hizmeti ve araştırma geliştirme çalışmaları ile ilgili de sürekli altyapısını geliştirerek sektör içinde kendine haklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Parantez Elektronik ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. 2009 yılında, 15 yıllık sektörel tecrübeye sahip yöneticiler tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde 1500’ün üzerinde bayisi olup, Elektronik Güvenlik sektörünün en yenilikçi firması olma gayreti ile yola çıkmış bulunan firmamız İthalat ve toptan satış faaliyetleri ile hizmet vermekteyiz. Ana markamız Cadex haricinde olmakla beraber Ipix ve Pixone, firmamızın tescilli markalarıdır. Firmamız, kendi ithal ettiği markalı ürünlerin haricinde Dahua, Haikon, Lg vs. gibi uluslararası markalarında toptan satış ve desteğini vermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin kalitesine ve satış sonrası desteğine önem vermek, en yeni teknolojiyi en iyi kaliteyi, en uygun fiyata çözüm ortaklarımıza ulaştırmak; kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin memnuniyetine önem vermek.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Güvenlik Sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

+
Bayi Sayımız
+
Ürün Çeşidi
+
Marka

Hizmet Politikalarımız

Hizmet ve Politikalarımız hakkında aradığınız herşeyi bulabilirisiniz.

Satış Politikalrımız Garanti Koşulları İade Koşulları